KONST / Litografier / Färglitografi 14332004
nr 1433 2004
Max Papart
(1911-1994), Frankrike
Signerad, numrerad 45/99. Färglitografi. Bladets mått: 66x50, yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:11:50
10/11 09:37:08
22 nov